- Категорії
- Запчастини та аксесуари для мото
- Запчастини на скутер
- Запчастини на класичні мотоцикли
- Запчастини на ATV, Pitbike
- Акумулятори для мото
- Запчастини DELTA, ALPHA, ACTIVE
- Запчастини на мотоцикли закордонні
- Свічки запалювання для мототехніки
- Запчастини для веломотора ф80
- Аудіо
- Запчастини на максискутери
- Запчастини універсальні мото
- Брелоки
- Інструкції
- Наклейки
- Дзеркала мото
- Диск колеса мото
- Ланцюг трансмісії
- Ремінь варіатора
- Ручки керма мото
- Повороти мото
- Двигун для мото
- Моноамортизатор
- Запчастини Zongshen/Lifan
- Запчастини та аксесуари до велосипедів
- Запчастини на мотокоси / тримери
- Аксесуари та електроніка на автомобіль
- Запчастини на бензопили
- Запчастини для мотоблоків і генераторів
- Запчастини 168F/170F (6,5/7Hp)
- Запчастини 175N/180N/190N/195N (7Hp/9Hp/12Hp/15Hp)
- Запчастини ET-950 (до 1 кВт)
- Запчастини 175F/180F (7/8Hp)
- Запчастини 170D
- Запчастини 178F/186F (6/9Hp)
- Запчастини 177F/188F (9/13Hp)
- Запчастини ZS/ZH1100 (15Hp)
- Запчастини 188D
- Запчастини 154F (5Hp)
- Запчастини 192N (12Hp)
- Запчастини 156F (4Hp)
- Ремінь для мотоблока та генератора
- Шини / Камери вело-мото
- Оливи, мастила, присадки, рідини
- Мотошоломи / Мотоекіпірування /захист
- Запчастини на снігоходи
- Запчастини для мотопомп
- Запчастини на електропили
- Протиугінні засоби
- Електро
- Насоси, компресори
- Вимірювальні прилади
- Інструменти для ремонту мото / вело техніки
- Подшипники
- Кнопки / Щетки для електроінструментів
- Шнур ручного стартера
- PowerBank
- Запчастини та аксесуари для мото
- Про нас
- Відгуки
- Доставка і оплата
- Повернення та обмін

Відгуки про компанію ✅ AutoKort
Продавець адекватний, карбюратор працює
Рекомендую! Все отлично!
Все супер быстро и качественно. запчасти качественные и не дорого.
Дякую все супер прийшло швидко!
Заказали полотенечко на подарок. Очень приятное на ощуп, мягенькое, красиво враковали обмотав лентой) еще и милый подарочек получили, спасибо большое)
12,12,19 був створений заказ.
Після створення заказу ніхто не передзонював і не підтверджував замовлення. Прислали
смс що відправлять 14 числа. Ок очікую.
16.12.19 о 17.30 я за 4 спробою (25 хв) додзвонився щоб взнати де мою покупка. У відповідь я почув що можливо сьогодні курєр доставить посилку на пошту ( це вже 4 сутка, а посилка ще не відправлена ).
Якість товару "0" я заказував " Звезда трансмиссии (задняя) ИЖ 520-42T (со ступицей)", а прийшло 8-ка трансмісії со ступицей (нажаль неможна прикріпити фото )
Раджу всім обминати цей магазин десятою дорогою.
Здравствуйте. Спасибо за Ваш пламенный отзыв! Но только правды в нем маловато! Теперь по существу! Заказ Вами был создан 12.12.19 в 22,58! Мне нужно было проснуться и Вам звонить? не много ли чести??? С вами связались 13,12,19 в 9,28 утра!!! Далее, 12,12,19 это четверг, 14.12.19 это суббота, выходной и соответственно все отправки переносятся на понедельник 16.12.19! Так что было сделано не вовремя?????? По поводу самого заказа! Что Вы заказывали, то Вам и выслали! А если что то не устраивает, то у Вас есть 14 дней для обмена и возврата товара, если он не был в установке. Вы этим не воспользовались, а решили просто наябидничать отзывом! Всего доброго!
13.12,19 о 9.28 прислали СМС що заказ буде відправлиний 14 числом і номер ТТН. а про перенесення відправки на 16 число і мови не було . дайте номер і я вам скину скрін смс якщо ви не памятаєте що пишете !!!!!
Если бы вы сделали заказ в пятницу, то смс пришла бы с датой отправки 15 числа, т.е. в воскресенье! и отправка была бы так же в понедельник. Я бы тоже от Вас читал все это? караул, мне смс прислали одно, а второе не прислали.... Логика есть в голове??? Люди выходные... или лишь бы поговорить? Ваш отзыв уже Вас охарактеризовал как человека. Не пишите больше ничего! Все и так понятно!
отличный плиткорез рекомендую