- Категорії
- Запчастини та аксесуари для мото
- Запчастини на скутер
- Запчастини на класичні мотоцикли
- Запчастини на ATV, Pitbike
- Акумулятори для мото
- Запчастини DELTA, ALPHA, ACTIVE
- Запчастини на мотоцикли закордонні
- Свічки запалювання для мототехніки
- Запчастини для веломотора ф80
- Аудіо
- Запчастини на максискутери
- Запчастини універсальні мото
- Брелоки
- Інструкції
- Наклейки
- Дзеркала мото
- Диск колеса мото
- Ланцюг трансмісії
- Ремінь варіатора
- Ручки керма мото
- Повороти мото
- Двигун для мото
- Моноамортизатор
- Запчастини Zongshen/Lifan
- Запчастини та аксесуари до велосипедів
- Запчастини на мотокоси / тримери
- Аксесуари та електроніка на автомобіль
- Запчастини на бензопили
- Запчастини для мотоблоків і генераторів
- Запчастини 168F/170F (6,5/7Hp)
- Запчастини 175N/180N/190N/195N (7Hp/9Hp/12Hp/15Hp)
- Запчастини ET-950 (до 1 кВт)
- Запчастини 175F/180F (7/8Hp)
- Запчастини 170D
- Запчастини 178F/186F (6/9Hp)
- Запчастини 177F/188F (9/13Hp)
- Запчастини ZS/ZH1100 (15Hp)
- Запчастини 188D
- Запчастини 154F (5Hp)
- Запчастини 192N (12Hp)
- Запчастини 156F (4Hp)
- Ремінь для мотоблока та генератора
- Шини / Камери вело-мото
- Оливи, мастила, присадки, рідини
- Мотошоломи / Мотоекіпірування /захист
- Запчастини на снігоходи
- Запчастини для мотопомп
- Запчастини на електропили
- Протиугінні засоби
- Електро
- Насоси, компресори
- Вимірювальні прилади
- Інструменти для ремонту мото / вело техніки
- Подшипники
- Кнопки / Щетки для електроінструментів
- Шнур ручного стартера
- PowerBank
- Запчастини та аксесуари для мото
- Про нас
- Відгуки
- Доставка і оплата
- Повернення та обмін

Відгуки про компанію ✅ AutoKort
Дуже поганоприслали із 4 вказаних товарів тільки 3. не рекомендую.
Звязались швидко, замовлення прийшло навіть швидше чим очікувала. Приємно здивувала безкоштовна доставка. Шість зірочок поставити не можна, тому шосту залишаю тут *
Дві зірки ставлю тільки тому, що в цілому товарні позиції відповідають опису. По інших аспектах - це тотальна безвідповідальність та свинське відношення до клієнтів. Замовив товар в понеділок 06.04 в дорозі він був тільки 11-го числа і це при тому, що на сайті ясно написано, що відправка здійснюється впродовж 3 днів, тобто у них було ціле шосте, сьоме і восьме число для цього (замовлення зробив зранку і все зразу ж оплатив). Менеджер спочатку морозив мої повідомлення в Вайбері 9 числа, а потім скинув мені ТТН 10-го числа і статус цієї ТТН був "Чекаємо на посилку". Замість того, щоб визнати свою помилку, почали виправдовуватись і пояснювати, що у них збій в базі і не змогли відправити посилку, що є брехнею, бо після того, як я сказав, що сам працюю в продажах і знаю, як працюють системи обліку і сам в ці дні автоматизовано вигружав ЕН - ніяких коментарів такого роду більше не поступило (певно зрозуміли, що зморозили дурницю). В цілому дуже незадоволений сервісом цієї компанії, його взагалі не існує як такого. Вміють тільки зв'язатись швидко, щоб свою оплату отримати, з відправкою абсолютно не спішать і не виконують навіть тих зобов'язань і правил, які самі ж запровадили. Моя вам оцінка 2 з мінусом. Не рекомендую ні при яких обставинах
Вот они последствия карантина и куча свободного времени... Такую петицию написали! Если бы реально работали в продажах с поставщиками то точно бы понимали как иногда приходиться ждать от поставщика товар. Это первое. Второе. На сайте ж написано что отправка в течении 1-3х рабочих дней. Заказ от 6 го числа. в работу он встал 7го. Итого 7,8,9 - третий день. Отправили 10. (просрочка на один день) А кипиша то сколько... Приносим свои извинения за задержку в отправке в ОДИН день. И дай Вам бог что бы это было самое большое огорчение в Вашей жизни! А наш сервис говорит сам за себя! За год работы более 1000 отзывов и только 5% подобных Вашему... Все остальные положительные. И если учесть что положительный отзыв оставляет только каждый десятый клиент. А негативный - каждый первый....
Отличная компания. Все быстро и качественно! В качестве приятного бонуса продавец оплатил доставку! Так держать, рекомендую данный магазин!
Отправили не тот товар. вместо товара за 100грн отправили товар за 40грн. Прокладки под двигатель мотоцикла повреждены. На все мои предложения говорили НЕТ! БУДЕТ ТАК КАК МЫ СКАЖЕМ, ТУТ МЫ РЕШАЕМ. НЕ СОВЕТУЮ
Олег! зачем Вы нагло врете???? Да, мы признали что отправили одну позицию в пересортице. Вы сначала захотели вернуть весь заказ - ок, потом вы захотели вернуть только позицию пересорта - ок! потом все же вы захотели разницу по сумме - ок! Разница на карту была сразу же сброшена. Менеджер выслушивал вашу неопределенность около часа, то так хочу то так.... Менеджер чуть с ума не сошел, выслушивая ваши мысли...
Не связались, не актуальна информация.
Заказывал светло коричневые шины на велосипед. Позвонил менеджеру, узнал, есть ли в наличии, на ч о получил положительный ответ. Прислали чёрные. И теперь менеджер мне говорит, что коричневых нет и вообще - какая вам разница??? Вот что за люди такие? Да если бы мне не было разницы, то купил бы я на базаре чёрные! Спасибо...