Запчастини 168F/170F (6,5/7Hp)
Глушник мотоблока / генератора
17
Двигун і трансмісія для мотоблока та генератора
за порядком
за зростанням ціни
за зниженням ціни
за новизною
Блок двигуна м/б 188F (13Hp) (Ø88,00) ZS
В наявності
Купити
D-1879
Головка циліндра м/б 188F (13Hp) (гола) ZS
В наявності
Купити
D-1880
Гільза м/б ZS/ZH1100 (15Hp) AMG
M-41094
Гільза м/б 180N (9Hp, Ø80.00) (H-140mm, D-90, D-97mm) DIGGER
D-765
Гільза м/б R185N (Hp, Ø85,00) (H-160mm, D-106, D-98mm)
Головка циліндра м/б 178F (6Hp) (у зборі під 3 болти) AMG
Z-88127
Коромисла клапанів (рокери, пара) м/б 188D AMG
Z-88903
Головка циліндра м/б 186F (6Hp) (у зборі) DIGGER
D-638
Блок двигуна м/б 177F (9Hp) (Ø77,00) ZS
Гільза м/б 180N (9Hp, Ø80.00) ZUNA
Головка циліндра м/б 168F (6,5Hp) (гола) DIGGER
D-552
Головка циліндра м/б 186F (9Hp) (у зборі під 2 болти, ZUBR) DIGGER